با ما تماس بگیرید

سامانۀ آموزش مجازی آکادمی هوش مالی

 
 
 

داستان ما

اوضاع و احوال بد مالی ما آدم‌ها، هیچ‌وقت به همون قسمت مالی زندگی محدود نمی‌مونه؛ قد می‌کشه و چنگ می‌اندازه و کل زندگی رو بدحال و بدشکل می‌کنه.
تو این جاده پرپیچ و خم و پرخطر اقتصادی، فرمون تو دست ماست و اگر خودمون چاره‌ای نکنیم، این زندگی ما و عزیزان ماست که قربانی می‌شه.
ایران قوی جز با مردم آگاه و توانمند ساخته نمی‌شه؛ مردمی که بلد باشن دخل و خرج‌شون رو مدیریت کنند، برای روز مباداشون پس‌انداز داشته باشن، پول‌شون رو جای درستی سرمایه‌گذاری کنن، کار و درآمد درستی دست و پا کنن و رفتارها و تصمیم‌های درستی داشته باشن.
ما معتقدیم همۀ این‌ها قابل یادگرفتنه؛ و اینجا جاییه برای با هم یاد گرفتن و تمرین کردن. تلاش آکادمی در طول چهار سال فعالیتش این بوده که بهترین منابع رو جمع‌آوری و ارائه کنه و یه بستری برای آموزش به وجود بیاره که تک‌تک مردم در سراسر ایران بتونن بهش دسترسی داشته باشن و به راحتی سواد مالی رو یاد بگیرن.

آکادمی هوش مالی یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دانش‌بنیان پارته و تا حالا 60 جلد کتاب در زمینۀ سواد مالی منتشر کرده؛ کتاب‌هایی که 249،000 نسخه از اون‌ها چاپ و منتشر شده و البته به زودی تعداد اون‌ها به بیش از 150 جلد می‌رسه. آکادمی علاوه بر آموزش و پژوهش، تلاش می‌کنه سواد مالی رو در جامعه ترویج کنه؛ حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی مختلف، چاپ بیش از 300 یادداشت در نشریات و برگزاری جشنوارۀ نشان فی بعضی از این فعالیت‌ها بوده.

تجربۀ سال‌ها کار کردن تو این حوزه و بررسی کارهایی که کشورهای مختلف انجام دادن، همۀ توجه ما رو به یه نکتۀ مهم جلب کرده و اون اینکه این راه فقط و فقط با هم‌دلی و هم‌راهی همۀ آدم‌های دلسوز و دغدغه‌مند رفتنی و شدنیه. پس هر کمک و توصیه‌ای داشتید از ما دریغ نکنید.